Pracownik magazynu - bez doświadczenia, 1 zmiana, umowa o pracę!

Mamy dla Ciebie:

  • szybkie zatrudnienie! (nawet w ciągu 2-3 dni);

  • opiekę na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia;

  •  współpracę z rzetelną agencją pracy, którą poleciłoby 97% pracowników, a magazyn Forbes uznał za 1 z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców 2021;

  • umowę o pracę tymczasową;

  • 1 zmianę: 14:00-22:00 lub 15:00-23:00;

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w dynamicznym środowisku;

  • pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie;
  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta;

  • możliwość wykupienia karty Multisport oraz Ubezpieczenia Grupowego Generali w korzystnej cenie.

Twoje zadania:

  • operowanie wózkiem unoszącym;

  • rozładunek towaru;

  • rozwożenie towaru po powierzchni magazynu i lokowanie go na regałach.

Dodatkowe informacje:

  • prawo jazdy kat. B (wymagane);
  • otwartość na pracę w godzinach popołudniowych;

  • chęci do pracy, nauki;

  • dokładność.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zgłoś się jak najszybciej i zacznij pracę od zaraz!

Kontakt do Rekrutera: 501 587 563

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne