Зварювальник

Обов'язки: зварювання тонкого матеріалу (сітки, ворота, вивіски, візки)

Вимоги: сертифікат MIG MAG (можливість отримання сертифікату), мін. 1 рік досвіду роботи зварювальником, вміння читати технічну документацію, точність і самостійність у виконанні доручених завдань

Заробітна плата: 6500 - 8500 брутто

Графік роботи: понеділок - п'ятниця + субота (2 зміни)

Місце роботи: Środa Wielkopolska

Забезпечуємо проживанням! (сімейні пари живуть окремо)

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana  do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Зварювальник MІG MАG

HR LEGAL Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia wpisana  do KRAZ pod numerem 24557

Oferta pracy tymczasowej

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

HR LEGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

6 500 - 8 500 PLN brutto

Umowa zlecenie

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

karta MultiSport