Monter instalacji teletechnicznych - Lubartów - od zaraz

Nasz klient zajmujący się energią słoneczną zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektromonter SSWiN, PPOŻ

Wynagrodzenie: 5000-8000zł brutto/miesiąc + diety  + premia

Miejsce pracy: Baza Lubartów - praca w delegacjach- cała Polska

Zadania:

  • Montaż i uruchamianie systemów telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWiN oraz systemów przeciwpożarowych,
  • Inne czynności wynikające ze specyfikacji stanowiska pracy.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość systemów SSWiN, telewizji przemysłowej oraz systemów przeciwpożarowych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3- miesięcznym okresem próbnym,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Premie, dodatki i diety za każdy wyjazd,
  • Dofinansowanie karty MultiSport.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "ELEKTROMONTER" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Lubartów, lubelskie

CV nie jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne