Specjalista FinOps

Informacje o projekcie:

  • Sektor: Fashion
  • Siedziba firmy: Warszawa, Służewiec
  • Praca hybrydowa (2-3 dni w tygodniu - do uzgodnienia)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki projektu: polski i angielski
  • Typ kontraktu: UoP
  • Wynagrodzenie: 17- 22k brutto w zależności do doświadczenia i kompetencji
  • Etapy rekrutacji: 2 spotkania online

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie szczegółowej analizy wykorzystania chmury oraz poniesionych wydatków w celu optymalizacji kosztów
  • Opracowywanie i wdrażanie najlepszych praktyk FinOps w celu skutecznego zarządzania i kontrolowania kosztów w chmurze
  • Współpraca z zespołami technicznymi i operacyjnymi aby dopasować cele finansowe ze strategiami operacyjnymi
  • Projektowanie i wdrażanie procesów budżetowania, prognozowania i raportowania dla wydatków w chmurze
  • Monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników finansowych związanych z wykorzystaniem chmury, kosztami i wydajnością
  • Ścisła współpraca z dostawcami i negocjowanie korzystnych struktur cenowych w celu optymalizacji efektywności kosztowej
  • Identyfikacja i rekomendacja ulepszeń w procesach operacyjnych mających wpływ na zarządzanie kosztami w chmurze
  • Śledzenie najnowszych praktyk i technologii w obszarze FinOps.
  • Zapewnienie szkoleń i wsparcia zespołom w zakresie zasad i praktyk FinOps.
  • Ustanowienie polityk efektywnego wykorzystania zasobów chmurowych

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie finansów, technologii informacyjnych lub pokrewnego obszaru
  • Doświadczenie w analizie finansowej i/lub zarządzaniu kosztami
  • Znajomość platform chmurowych, takich jak AWS, Azure lub Google Cloud
  • Posiadanie certyfikatu FinOps lub z zakresu chmur obliczeniowych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów oraz komunikacyjne i interpersonalne do efektywnej współpracy między zespołami
  • Zdolność do samodzielnej pracy i priorytetyzacji zadań w dynamicznym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro oraz bezpłatny lunch
  • Opiekę medyczną
  • Kartę sportową (system kafeteryjny do wyboru)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Fundusz wakacyjny
  • Rabaty na produkty firmowe

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Specjalisty FinOps, który dołączy do globalnego zespołu naszego klienta z branży fashion. Na co dzień będziesz zajmować się optymalizacją procesów zarządzania finansami chmury oraz zapewnieniu efektywności kosztowej infrastruktury chmurowej. Twoje główne obowiązki będą obejmować analizę wykorzystania chmury, wdrażanie strategii kontroli kosztów oraz współpracę z zespołami między obszarowymi w celu dostosowania celów finansowych i operacyjnych.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

17 000 - 22 000 PLN brutto

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Ubezpieczenie na życie
Zniżki na produkty i usługi firmowe
Spotkania integracyjne
Dofinansowanie wypoczynku
Parking dla pracowników
Paczki świąteczne
Bony żywieniowe