Marketing Automation Engineer

Rozbudowujemy zespół odpowiedzialny za Digital Marketing oraz Analitykę Internetową i poszukujemy Marketing Automation Engineer.

Dołącz do zespołu, który tworzy ciekawe projekty dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie!

Informacje o projekcie:

  • Branża: Lotnicza
  • Obszar projektu: marketing automation; wdrożenie Customer Data Platform
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Praca zdalna: 100% zdalnie
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Wynagrodzenie: b2b: 400 - 800 PLN/dzień netto; UOP: 8000 - 11000 brutto

Zakres zadań:

  • Zarządzanie i rozwój kampanii zdarzeniowych - przetwarzanie payloadów na sygnały do kampanii, modyfikacje zw. z testowaniem kampanii
  • Budowa automatycznych kampanii batchowych w kanałach email, sms, push
  • Architektura środowiska analitycznego w zakresie marketing automation (konfiguracja przeliczeń, optymalizacja, monitoring)
  • Integracja marketing automation z narzędziami zewnętrznymi
  • Utrzymanie i rozbudowa modelu danych we współpracy z Data Engineers
  • Analiza efektywności kampanii, rekomendacje usprawnień
  • Kontrola jakości i rozwój procesu generowania alertów poprawności kampanii
  • Wsparcie w zarządzaniu szablonami maila
  • Udział w projekcie wyboru i wdrożenia Customer Data Platform

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - Matematyka, Informatyka, Data Science, Big Data i pokrewne
  • 2 lata doświadczenia z narzędziem Adobe Campaign lub podobnych (SAS, Salesforce, Synerise, Unica, Eloqua etc.)
  • Znajomość języka Python umożliwiająca przygotowanie, zarządzanie i edycję komponentów kampanii real-time
  • Znajomość SQL, rozumienie zagadnień Rest API
  • Język angielski na poziomie B2
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z danymi w chmurze (Azure function app, API management services, Databricks, Azure Data Factory)
  • Mile widziana znajomość HTML, CSS

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w projekcie dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie
  • Praca na najlepszych narzędziach w obszarze marketing automation, webanalityki, business intelligence oraz w technologiach cloudowych
  • Pracę w gronie doświadczonych ekspertów
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną (pokrywającą 70% kosztów) + pakiet rehabilitacyjny. Możliwa opcja pakietu rodzinnego
  • Kartę MultiSport (również dla osoby towarzyszącej)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

8 000 - 16 000 PLN netto + VAT

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Brak dress code
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy zdalnej
Ubezpieczenie na życie
Spotkania integracyjne