Inżynier budowy ds. elektrycznych

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad powierzonym kontraktem (głównie obiekty kubaturowe)
  • kontrola i koordynacja robót elektrycznych/teletechnicznych
  • sprawowanie nadzoru nad pracownikami i podwykonawcami
  • pomoc w tworzeniu i analizie harmonogramu oraz monitorowaniu postępu robót
  • współpraca z Kierownikami Budowy i Kierownikami Robót
  • prowadzenie dokumentacji
  • nadzór nad gospodarką materiałową i sprzętem w procesie budowy

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej/elektrycznej/ teletechnicznej
  • umiejętność analizy projektów technicznych
  • znajomość programu AutoCad
  • umiejętność tworzenia ofert, kosztorysów, harmonogramów
  • umiejętność planowania i zdolności organizacyjne;
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i gotowość do kilkudniowych delegacji
  • znajomość języka niemieckiego/ angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • umowa o pracę: 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony (pełny etat)
  • premia roczna
  • pakiet socjalny
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

LeasingTeam Group

Białystok, podlaskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne