Kierownik budowy - praca w delegacji

Firma budowlana z siedzibą w Toruniu i generalny wykonawca w budownictwie przemysłowym zatrudni:

Kierownika budowy

Miejsce pracy: pomorskie, łódzkie, mazowieckie - praca w delegacji

Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie + premie

Zadania:

  • Koordynacja i nadzorowanie bieżących inwestycji,
  • Kontakty z inwestorami i podwykonawcami,
  • Dbanie o terminowość i jakość realizacji kontraktów,
  • Optymalizacje projektowe, rozliczanie podwykonawców,
  • Uczestnictwo w wizjach lokalnych, odbiorach częściowych i końcowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe - budownictwo,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Pracę w delegacjach od poniedziałku do piątku - weekendy wolne,
  • Koszty wyjazdów służbowych całkowicie po stronie firmy,
  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, komputer),
  • Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej,
  • Możliwość rekrutacji online,
  • Coroczne wyjazdy na narty do Włoch, organizowane i opłacane przez firmę.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres kl@pracownicybudowlani.pl lub kontakt na numer 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms 'kierownik' - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne