Pakowacz - lekka praca

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta,
  • system pracy 3 zmiany w 4 brygady,

(I zmiana 6:00-14:00, II zmiana 14:00-22:00, III zmiana 22:00-6:00),

  • podstawa 27,70 zł. brutto/h + premie regulaminowe, 20 % za pracę w godzinach nocnych, dodatki za pracę w sobotę, niedziele i święta,
  • wynagrodzenie miesięcznie,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • dobre warunki socjalne w miejscu pracy,
  • możliwość korzystania ze stołówki, tanie obiady dla pracowników,
  • możliwość posiadania karty Multisport,
  • możliwość ubezpieczenie grupowego na bardzo korzystnych warunkach

Zadania:

  • pakowanie rur plastikowych,
  • pomoc w zbieraniu gotowych produktów z maszyny,
  • transport produktu, załadunek, rozładunek,
  • obsługa urządzeń związanych z procesami pakowania,
  • pakowanie, montowanie produktów zgodnie z wytycznymi,
  • etykietowanie wyrobów zgodnie z dokumentacją,
  • kontrola jakości i ilości pakowanych wyrobów,
  • transport produktów w hali wózkiem paletowym.

Oczekiwania:

  • mile widziana umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarką),
  • mile widziana umiejętność obsługi urządzeń związanych z procesem pakowania,
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,

gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

(2dni -I zmiana 6:00-14:00, 2dni -II zmiana 14:00-22:00, 2dni -III zmiana 22:00-6:00, 2dni wolnego).

Kontakt:

Karolina: 517 945 597

Job Impulse Polska (Job Impulse Polska) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Obecnie dla naszego Klienta w Buku poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacz

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Buk, wielkopolskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne