Specjalista ds. Personalnych i Employer Brandingu

Zadania:

  • Organizacja szkoleń wewnętrznych oraz wsparcie przy organizacji szkoleń zewnętrznych
  • Wsparcie przy przygotowywaniu i rozliczaniu wniosków o dofinansowanie szkoleń KSF, PSF itp.
  • Przeprowadzanie ankiet ewaluacyjnych z pracownikami
  • Uczestnictwo w targach pracy
  • Wsparcie w zakresie Employer Brandingu oraz zamieszczanie postów dotyczących firmy na Social Mediach
  • Prowadzenie procesu onboardingu oraz offboardingu pracowników
  • Pomoc w organizacji eventów firmowych
  • Rekrutacja pracowników
  • Wsparcie organizacji szkoleń zawodowych i procesów rozwoju pracowników
  • Współtworzenie i realizacja PR wewnętrznego oraz marketingu personalnego

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, psychologia, ZZL, EB itp.)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie do ludzi
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, kreatywność
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (mile widziane w zakresie stanowisk IT)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel
  • Otwartość na nowe pomysły, innowacje, wysoka etyka pracy
  • Zrozumienie specyfiki różnych kanałów komunikacji i mediów społecznościowych
  • "Lekkie pióro", umiejętność pisania i redagowania tekstów

<div class=""H4link_list"">

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy
  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.
Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

PLUM Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne