Szukasz pracy? My szukamy chętnych do pracy w Niepołomicach.

Twój zakres obowiązków to:

kontrola ruchu osobowego, samochodowego, obchody po terenie obiektu jak również strefach produkcyjnych, prowadzenie ewidencji elektronicznej, obsługa skanera.

Praca w systemie zmian 12h w godz.: 6-18/18-6 lub 7-19/19-7.

Wymagania wobec kandydatów:

-chęć i gotowość do podjęcia pracy

-odpowiedzialność

-umiejętność obsługi komputera

-mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Za wykonaną pracę oferujemy Ci:

-umowę zlecenie/ umowę o pracę

-bezpłatne umundurowanie

-gwarancję wypłaty wynagrodzenia zawsze do 10-go dnia kolejnego miesiąca

-możliwość skorzystania z programów grupowych ubezpieczeń pracowniczych np. ubezpieczenie na życie, NNW.