Pracownik produkcji

Zadania:

  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Formowanie węży w odpowiednie kształty.
  • Zakładanie nypli, obejm, obręczy, sprężyn itp.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego - mile widziane
  • Chęci do pracy w trybie 3-zmianowym.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • Umowa o prace.
  • Wynagrodzenie: od 4700 do 6500 zł brutto.
  • 100 zł co miesiąc na automaty spożywcze.
  • Dofinansowanie do dojazdów.

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu

W związku z rozwojem struktur L.M. Group, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową na stanowisku:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne