Ślusarz Narzędziowy Formy Wtryskowe

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie bieżących napraw, konserwacji i zapewnienie ciągłości dostępności form wtryskowych
  • wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów i konserwacji form wtryskowych
  • kontrola i naprawa oprzyrządowania pomocniczego form
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, przeciwpożarowych oraz procedur obowiązujących w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracach ślusarskich przy formach wtryskowych
  • kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów.
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • znajomość metod obróbki skrawaniem oraz podstawowe umiejętności obsługi tokarka, frezarka, wiertarka - (CNC do przyuczenia)
  • umiejętność czytania rysunków i posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet dodatków pozapłacowych

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Moltton

Zabrze, śląskie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne