Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański/ Będzieszyn

Zadania:

  • załadunek, rozładunek samochodów ciężarowych;
  • obsługa wózka widłowego lub elektrycznego;
  • transport przesyłek na terenie terminalu.

Wymagania:

  • wysoka motywacja do podjęcia pracy;
  • doświadczenie w pracach magazynowych;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) dla pracowników z UDT lub w niepełnym wymiarze godzin (popołudnia) dla pracowników bez uprawnień;
  • wolne weekendy;
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto (bez uprawnień)/4800 zł brutto (z UDT);
  • premie wydajnościowe w wysokości 12%;
  • podwójny dodatek (40%) za godziny nocne;
  • posiłki regeneracyjne okresie listopad - marzec;
  • dofinansowanie karty Multisport (po okresie próbnym);
  • realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę.

Agencja Pracy JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, pomorskie

4 300 - 5 400 PLN brutto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne