Brygadzista z językiem angielskim- monter rusztowań- Szwecja

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac montażowych na zakładach przemysłowych i na fasadach,
  • zarządzanie podległym zespołem - wyznaczanie i kontrolowanie zadań,
  • kontrolowanie i dokumentowanie ilości przepracowanych godzin oraz raportowanie postępu prac,
  • ścisła współpraca z kierownictwem budowy oraz z innymi działami firmy,
  • nadzór nad poprawnością i właściwym obiegiem dokumentów,
  • terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań.

Wymagania:

  • uprawnienia montera rusztowań (szwedzkie)
  • min. 5 lat doświadczenia w branży budowlanej,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę szwedzką w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji,
  • interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • wsparcie koordynatora oraz całego biura,
  • bonus za polecenie Pracownika.

Grupa E.S.G. od 2016 r. zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w dziedzinie montażu oraz demontażu rusztowań. Dzięki zaangażowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań E.S.G. Group stało się firmą, z którą liczą się największe, globalne podmioty w Europie Zachodniej oraz Skandynawii:

W związku z rozwojem projektów na terenie Szwecji poszukujemy, kandydatów na stanowisko: Brygadzista z językiem angielskim lub niemieckim - monter rusztowań Szwecja

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

E.S.G. Work Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne