Praca na pół etatu- Mysłowice praca od zaraz-jedna zmiana

Twoje zadania:

  • Załadunek/rozładunek samochodów z przesyłkami

  • Załadunek paczek na taśmę i sortowanie

  • Etykietowanie i zabezpieczanie przesyłek

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność poniedziałek - piątek lub wtorek-sobota

  • Dobra sprawność fizyczna i koordynacja ruchowa

  • Zaangażowanie i chęci do pracy

Nasza oferta:

  • Umowę o pracę tymczasową ( urlop, płatne L4, pełne składki ZUS )

  • Praca na pół etatu:

  • Godziny popołudniowe od poniedziałku do piątku 16:00-20:00 lub

  • Godziny poranne od wtorku do soboty 4:00-8:00

  • Stawka 2 121,00 zł brutto na m-c (dotyczy pełnego etatu)

  • Płatny program poleceń (poleć znajomego do pracy i zgarnij 250 zł brutto)

  • Pakiet Benefitów (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)

  • Możliwość korzystania z zaplecza socjalnego (w tym z restauracji pracowniczej)

  • Opieka dedykowanego konsultanta do spraw pracy tymczasowej, który przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności związane z zatrudnieniem

Jesteśmy agencją pracy Job Impulse (APT 3000) i poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik Magazynowy

lokalizacja: Mysłowice

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne