Pracownik magazynowy - Jawczyce k. Pruszkowa

To oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę w systemie dwóch zmian od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 14-22,
  • stawkę 29,70  zł brutto/h,
  • w sytuacjach wyjątkowych pracę w godzinach nocnych (22-6) zawsze z wyższą stawką 29,50zł brutto/h,
  • dodatek za przepracowanie 160 godzin i obecność w pracy we wszystkie poniedziałki i jedną sobotę w miesiącu - 300 zł brutto,
  • wynagrodzenie na życzenie- dostęp do pensji bez konieczności czekania do dnia wypłaty!
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po ok. 6 miesiącach (a wtedy również dodatek paliwowy, większe premie, wczasy pod gruszą).

Twój zakres obowiązków:

  • pakowanie asortymentu (części, narzędzi oraz akcesoriów samochodowych),
  • kompletowanie towaru przy użyciu skanera magazynowego,
  • przygotowanie zamówień do wysyłki.

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowana? Zainteresowany? Nie zwlekaj! Czekamy na Twoje CV.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) dla jednego ze swoich klientów, lidera w branży automotive, poszukuje osób do pracy na stanowisku pracownika magazynowego.

Miejsce pracy: Jawczyce, k. Pruszkowa

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne