Młodszy Specjalista ds. sprzedaży z j. francuskim

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT
  • Lokalizacja: Warszawa / Katowice/ Zdalnie
  • Możliwość pracy w niepełnym etacie: min 30h tygodniowo (opcja tylko dla studentów)
  • Rodzaj projektu: wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów, analiza rynku
  • Wymagany język angielski - poziom min. B2, język francuski - poziom min. B2

Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu handlowego w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów w sektorze IT w Polsce i na wybranych rynkach zagranicznych
  • Budowanie i prowadzenie bazy klientów w CRM
  • Śledzenie trendów, analiza rynku pod kątem konkurencji
  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych
  • Współpraca z zespołami Sales, BD i Delivery z Polski, Francji, Maroka
  • Bieżące wsparcie w pozostałych zadaniach sprzedażowo-marketingowych

Wymagania:

  • Chęć rozwoju w sprzedaży nowoczesnych usług IT
  • Zainteresowanie branżą IT i nowymi technologiami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Płynne poruszanie się w social media (LinkedIn)
  • Umiejętności analityczne, zdolność logicznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Entuzjazm, silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Motywacja do nauki oraz chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Elastyczną formę współpracy: Umowa o pracę/ Umowa zlecenie (dla studentów)/ Umowa B2B
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop/ telefon)
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość realnego rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze i kulturze

Jeśli chcesz postawić swoje pierwsze kroki w sprzedaży nowoczesnych usług IT; chcesz uczyć się od najlepszych i poznać tajniki docierania do potencjalnych klientów w Polsce i na rynkach zagranicznych oraz nie nudzi Cię ciągłe wyszukiwanie informacji w Internecie i nie boisz się wyzwań - dołącz do naszego działu Rozwoju Biznesu.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B

Młodszy specjalista / Junior

Cały etat

CV jest wymagane

Praca hybrydowa

Ogłoszenie nieaktualne