Technik Medyczny

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych dla potrzeb badań profilaktycznych pracowników
  • Przygotowywanie gabinetów do świadczenia usług medycznych
  • Wytwarzanie, przetwarzanie, zabezpieczanie dokumentacji medycznej
  • Bieżące wsparcie rejestracji w obsłudze klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie medyczne
  • Mile widziany kurs specjalistyczny z zakresu wykonywania audiometrii
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy z komputerem
  • Znajomość pakietu Office na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • Pracę na lata- 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat
  • Stabilizację- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczność- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, B2B
  • Produkty firmowe- ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Święta Kolejarza
  • Szkolenia- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów
  • Rozwój- udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników
  • Atmosferę- praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel
  • Benefity pozapłacowe - dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych, wydarzeń kulturalnych i wypoczynku
Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Sopot, pomorskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne