Elektryk

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za stan techniczny urządzeń elektromagnetycznych, konserwacja i remont urządzeń elektrycznych i instalacji wg instrukcji eksploatacji.
  • Remont silników.
  • Terminowa realizacja przeglądów i konserwacji.
  • Montaż i doposażenie podzespołów elektrycznych.
  • Wykrywanie usterek i awarii oraz prace modernizujące.

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia kwalifikacyjne grupa E - uprawnienia do obsługi, konserwacji, remontu, naprawy, montażu oraz demontażu i czynności kontrolno - pomiarowych urządzeń, instalacji i sieci.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mechanik, elektryk, elektromechanik).
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Wiedza z zakresu elektryki/mechaniki i budowy maszyn.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Pracę na 3 zmiany.
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.

POLSKIE MŁYNY Sp. z o. o. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Polskie Młyny S.A.

Kluczbork, opolskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne