Operator mieszalni farb

Twoje obowiązki

  • Przygotowanie farb na produkcję
  • Opracowywanie i optymalizacja receptur farb
  • Akceptacja, korekta i nadzór nad kolorami podczas produkcji
  • Obsługa urządzeń i oprogramowania do pomiaru barw

Czego szukamy u Kandydatów?

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym 6-14 | 14-22 | 22-6
  • Prawidłowego rozróżniania kolorów
  • Wykształcenia średniego technicznego
  • Znajomości obsługi komputera
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Pakiet benefitów w tym: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, uczestnictwo w MultiSport
  • Komfortową i nowoczesną przestrzeń socjalną
  • Wysokiej jakości odzież do pracy
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Parking tuż przy Zakładzie
  • Imprezy integracyjne

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. Nasz zespół liczy 1700 osób w 3 lokalizacjach. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o nasze wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Jeżeli chcesz brać udział w opracowywaniu unikalnych receptur kolorystycznych na opakowania znanych marek, dołącz do Naszego Zespołu na stanowisko Operator mieszalni farb.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

WERNER KENKEL BOCHNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bochnia, małopolskie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Spotkania integracyjne
Kawa / herbata
Parking dla pracowników
MultiSport