.Net Developer

Zadania:

  • Rrozwój core"owych systemów i usług wsparcia dla jednostek biznesowych,
  • Modernizacja funkcjonalnej, architektonicznej i technologicznej systemów z wykorzystaniem różnych technologii (np. ASP.NET Core 6, Blazor Server-Side & WebAssembly, RabbitMQ, MS SQL Server),
  • Projektowanie i programowanie aplikacji w technologii .NET,
  • Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji internetowych,
  • Przygotowanie i przeprowadzanie testów wewnętrznych tworzonych rozwiązań,
  • Współpracę z zespołem projektowym/SCRUM-owym w trakcie realizacji projektów.

Wymagania:

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych,
  • Bardzo dobra znajomość technologii Microsoft ASP .NET / MVC oraz tworzenie usług WCF/REST (Swagger),
  • Znajomość T-SQL (od MS SQL Server 2012 wzwyż),
  • Znajomości technologii Microsoft .NET (C#) / .NET Core,
  • Znajomość narzędzi ORM (Entity Framework Core i/lub Dapper),
  • Znajomość xHTML, CSS, JavaScript (TypeScript), Blazor (mile widziane).

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do języków obcych,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość pracy zdalnej.

SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.

Dla jednego z naszych klientów szukamy .NET Developera!

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

speedapp sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Ogłoszenie nieaktualne