Doradca techniczno-handlowy HVAC

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • pozyskiwanie i podtrzymywanie relacji z biurami projektowymi,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych/kosztorysowanie,
  • koordynowanie powierzonych projektów,
  • udział w szkoleniach techniczno-produktowych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy w branży HVAC (znajomość rynku w zakresie biur projektowych, firm instalacyjnych oraz innych podmiotów branżowych),
  • masz wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane specjalizacje pokrewne HVAC,
  • posiadasz wiedzę z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa,
  • cechują Cię: dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, wytrwałość, samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • znasz program AutoCAD oraz pakiet MS Office.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop oraz samochód, z możliwością wykorzystania do celów prywatnych.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy, która zajmuje się dystrybucją urządzeń z zakresu wentylacji i klimatyzacji - osoby do pracy na stanowisku: Doradca techniczno-handlowy HVAC, miejsce pracy: woj. dolnośląskie/opolskie.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BUSINESS BRIDGE GROUP Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Elastyczny czas pracy
Dodatkowe świadczenia socjalne