Anna Galaburda

Anna Galaburda Talent Sourcing
Consultant, Manpower

Temat: Praca od zaraz - Technik utrzymania ruchu

Witam Państwa,
Aktualnie dla naszego klienta poszukuję kandydatów/ek na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu. Firma jest zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą pracy ⬇⬇⬇

Zadania:
- Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
- Wykonywanie pomiarów parametrów procesów technologicznych
- Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- Ukończona szkoła zawodowa/ średnia techniczna lub studia wyższe na kierunkach technicznych (preferowane: elektryka, automatyka, mechanika, mechatronika lub pokrewne)
- Teoretyczna wiedza (mile widziana również wiedza praktyczna) i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki, automatyki/mechaniki
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy -> 4 dni wolnego)
- Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1

Oferta:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
- Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od posiadanej wiedzy i/lub doświadczenia)
- Comiesięczna premia
- Bezpłatny transport pracowniczy
- Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i maszynami
- Rozwój zawodowy, bogaty pakiet szkoleń - w przyszłości możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
- Wsparcie przełożonych na etapie wdrożenia/nauki
- Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
- Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków, wakacje pod gruszą)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: anna.galaburda@manpower.pl lub telefoniczny 504 362 830.
Anna Jarząb

Anna Jarząb Specjalista ds.
sprzedaży, Kolten

Na czym polega taka praca?

luksusoweosiedlamarbella.com

Następna dyskusja:

Technik Utrzymania Ruchu - ...

Wyślij zaproszenie do