Agnieszka Ciesielska

Agnieszka Ciesielska 4Beauty Art Gallery

Temat: 8. Aukcja 4Beauty - Na dobry początek sezonu

Dom Aukcyjny 4Beauty, po przerwie wakacyjnej, na progu złotej, polskiej jesieni, organizuje w dniach 22 – 28 września 2010, 8. Aukcję Sztuki Współczesnej. Aukcja odbędzie się na portalu - www.4beauty.com

Miłośnicy sztuki, podobnie jak przed wakacjami, będą mogli skorzystać z promocyjnych cen. Równie atrakcyjnie przedstawiają się wyselekcjonowane na aukcję dzieła, wśród których znajdujemy sporo nowości.

Stałą i mocną stroną aukcji DA 4Beauty są prace już znanych i uznanych twórców o ugruntowanej pozycji na rynku sztuki. Uwagę kolekcjonerów kierujemy zatem na: serigrafię Jerzego Nowosielskiego „Plaża” z 1999 r. – cena wywoławcza 2.900 PLN, Jarosława Modzelewskiego „Niosący ścięte drzewo”- serigrafię z 2007 r. (1.100 PLN) oraz rysunek Kiejstuta Bereźnickiego z 1997 r. „Salome II” (1.700 PLN).

Niewątpliwym hitem, rozpoczynającego się właśnie w Polsce sezonu aukcyjnego, jest obraz olejny Tomasza Sętowskiego „Don Kichot” z ceną wywoławczą 60.000 PLN.

Miłośnikom rzeźby polecamy kamionkę szkliwioną, złoconą „Kompozycja” Kazimierza Kalkowskiego (3.100 PLN) i „Czarną Damę” z 1984 r. Mariusza Kulpy z ceną wywoławczą 2.400 PLN.

Interesująco przedstawiają się również dzieła młodych artystów, już w pełni rozpoznawalnych, z wielkim potencjałem twórczym i gwarancją dalszego rozwoju. Wśród propozycji młodych artystów: obraz Kinga Owsianko „Kłębek” ( 1.200 PLN), Jana Wieczorka „Orzeł jest szary, a papugi kolorowe” (1.000 PLN) i Marty Lipowskiej „Wybrany fragment 71” – cena wywoławcza 1.200 PLN

Zapraszamy do licytacji! Katalog aukcyjny dostępny jest TUTAJ.

Patronat aukcji:

Obrazek

Obrazek

Jerzy Treit Złapana w kadr
olej na płótnie, 100x150 cm, 2010