Angelika Osuch

Angelika Osuch Engagement
Specialist, Experis
Poland

Temat: Praca Warszawa - IT Support z językiem francuskim

Dzień dobry,

Do firmy w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko Konsultant Service Desk ze znajomością j.francuskiego

Doświadczenie nie jest wymagane!

Zakres obowiązków:

- Praca na pierwszej linii wsparcia z wykorzystaniem j. angielskiego oraz j. francuskiego
- Rejestracja i realizacja zgłoszeń
- Analiza i przekazywanie zgłoszeń do II oraz III linii wsparcia
- Aktywna komunikacja z innymi członkami zespołu

Wymagania:

- Znajomość j. francuskiego oraz j. angielskiego na poziomie min. B2
- Podstawowa znajomość obsługi komputera
- Komunikatywność oraz odpowiedzialność
- Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy :

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (w przyszłości możliwe zatrudnieniu w oparciu o UoP/B2B)
- Możliwość skorzystania z pakietu Multisport
- Możliwość skorzystania z opieki medycznej

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres:
angelika.osuch@pl.experis.com
882 907 249

Pozdrawiam serdecznie,
Angelika OsuchTen post został edytowany przez Autora dnia 05.10.17 o godzinie 14:03