Anna Ćwiertnia

Anna Ćwiertnia Młodszy Specjalista
Rekrutacji i Kadr,
Trenkwalder

Temat: Praca- KONSTRUKTOR/ TECHNOLOG- Andrychów

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Dla Naszego Klienta, jednego z wiodących producentów pojazdów i zabudów użytkowych w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR/ TECHNOLOG

Zakres obowiązków:

•konstrukcja pojazdów rolniczych jak przyczepy obrotnicowe, przyczepy centralnoosiowe- tandemy, skorupy rolnicze, przyczepy do transportu słomy, przyczepy leśne,
•opracowanie technologii dla powyższych pojazdów w programie klasy APS (BOM/BOR produkcyjny),
•wycena nowych rozwiązań oraz modyfikacji istniejących,
•aktywne wdrażanie nowych rozwiązań i ulepszeń konstrukcyjnych, technologicznych we współpracy z działem handlowym, zakupów, produkcji,
•nadzorowanie nowych produktów i zmian w pojazdach wg procedury od pomysłu do wykonania,
•opracowanie schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych dla projektów pojazdów rolniczych,
•raportowanie etapów prowadzonych projektów.

Wymagania:

•wykształcenie wyższe techniczne – preferowane Budowa Maszyn, Transport, Logistyka, Materiałoznawstwo,
•doświadczenie w konstrukcji pojazdów rolniczych oraz w tworzeniu technologii pod tą grupę pojazdów,
•doświadczenia w programach 3d do projektowania (np. Inventor, Solidedge, Solidworks bądź NX),
•doświadczenie w programach 2d do projektowania (Autocad),
•doświadczenie w programach PLM, PDM będzie dodatkowym atutem,
•doświadczenie w analizach MES konstrukcji będzie dodatkowym atutem,
•doświadczenie w zarządzaniu projektem,
•doświadczenie w ocena ryzyka projektu,
•wiedza z zakresu konstrukcji pojazdów rolniczych konkurencji na rynku polskim i zagranicznym,
•wiedza dotycząca metod wytwarzania m.in. cięcie laserowe i plazmowe, obróbki skrawaniem, spawanie ręczne i automatyczne, powłok lakierniczych stosowanych w pojazdach rolniczych,
•wiedza dotycząca technologii i jej optymalizacji w oparciu o dostępne na rynku metody wytwarzania,
•zmysł konstrukcyjny,
•analityczne podejście do problemów w konstrukcji,
•konsekwencja w działaniu,
•zdolność do pokonywania trudności.

Firma oferuje:

•gwarancję stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

•umowę o pracę,
•atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
•elastyczne godziny pracy,
•możliwość rozwoju oraz poszerzania wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji.

•przesłania CV na adres e - mail: a.cwiertnia@trenkwalder.com,
•złożenia CV w naszym biurze Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) 43-300 Bielsko-Biała, ul. Barlickiego 21/6. Tel.: 691 500 310 lub 33 816 00 46 (w godz. 8.00-16.00),

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Klauzula informacyjna:

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE( RODO).