Damian Michał Druzga

Damian Michał Druzga Analityk rynku
nieruchomości

Temat: Oferta pracy: Asystent w Dziale Marketingu

Grupa REDiS, deweloper Galerii Legnickiej, największego centrum handlowego powstającego we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 62, poszukuje do pracy we Wrocławiu na umowę - zlecenie osoby na stanowisko:
Asystent w Dziale Marketingu

Wymagania:
* Student ostatnich lat studiów zainteresowany marketingiem
* Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz sumienność
* Zdolności analityczne i komunikatywność
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
* Umiejętności pracy w środowisku MS Office
* Dostęp do internetu

Opis Stanowiska:
* Monitoring lokalnych gazet, stacji radiowych, telewizyjnych, billboardów, stron internetowych oraz samych centrów handlowych pod kątem przeprowadzanych akcji promocyjno - reklamowych centrów handlowych we Wrocławiu
* Wspieranie działu marketingu w przygotowywanie projektów badawczych
* Pisanie raportów w języku polskim i angielskim z przeprowadzonych prac
* Przewidywany czas pracy ok. 2 - 3 godziny dziennie

Oferujemy:
* Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu centrów handlowych
* Samodzielną i odpowiedzialną pracę

CV i list motywacyjny w języku polskim i angielskim prosimy kierować do 18 lutego 2007 roku na następujący adres e-mail:
e-mail : d.druzga [at] redis.pl
tytuł e-maila : Asystent ds. Marketingu