konto usunięte

Temat: praca: Sales Manager: nowy portal dla branży spożywczej...

MJM Cetnar to spółka z siedzibą w podwarszawskim Otwocku, która w 2009 roku otrzymała dofinansowanie w ramach działania 8.1 PO IG "Stworzenie internetowego portalu aukcyjnego dla podmiotów z branży przemysłu gastronomicznego, spożywczego i rolnego". W związku z uruchomieniem portalu i szybkim rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Sales Managera
Region: cała Polska
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł
Opis stanowiska:

* aktywne pozyskiwanie nowych użytkowników internetowego portalu aukcyjnego w branży rolnej i spożywczej
* utrzymywanie relacji biznesowych z istniejącymi i nowymi klientami
* prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie z wymogami firmy

Wymagania:

* skuteczność w zdobywaniu klientów poparta wynikami
* proaktywność i samodzielność w działaniu
* własna inicjatywa, zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
* własny telefon i laptop z dostępem do Internetu
* wskazane posiadanie prawa jazdy kat. B oraz samochodu
* mile widziana szeroka baza kontaktów z potencjalnymi klientami (branża handlu i produkcji rolnej, spożywczej, FMCG)

Oferujemy:

* możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów
* pełną swobodę działania
* pracę na umowę zlecenie lub umowę o dzieło
* klarowny system wynagradzania uzależniony od wyników
* atrakcyjny system premiowy

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: jakub.kasprzak@mjmcetnar.pl