konto usunięte

Temat: DIAGNOSTYKA KARMY -- nieprawdopodobne sceny ze świata...


Obrazek



Siergiej Łazariew :

Bez rozumienia otaczającego nas świata i siebie, bez poważnego przygotowania konsekwencje wchodzenia w bioenergetykę mogą być bardziej niebezpieczne niż prowadzenie samochodu z opaską na oczach, dlatego też ta książka jest poświęcona prawom zachowywania się w sferze ducha.

Jeszcze jedno ostrzeżenie.Dla pełniejszego przedstawienia tematu muszę przekazywać część informacji dotyczącej technik wchodzenia w struktury pola. Nie radzę nikomu próbować po przeczytaniu książki robienia tego samego. Jest to niebezpieczne nie tylko dla tego, kto lekkomyślnie próbowałby naśladować moje doświadczenie, lecz także dla jego rodziny. Może się tym zajmować bardzo ograniczony krąg ludzi mających określone zdolności, odpowiednio do tego przygotowanych.

I już na koniec: wielu Czytelników napotka w książce zupełnie nieoczekiwane i nowe dla nich informacje, przypominające sceny ze świata fantastyki.

Jestem badaczem i chociaż przedstawione fakty czy wywody mogą się Państwu wydawać nieprawdopodobne, taka jest nasza obecna rzeczywistość, wielokrotnie sprawdzona i potwierdzona wynikami mojej pracy.






Mistrz Siergiej we wlasnej osobie :


Obrazek
J C.

J C. Niedawna katastrofa
budowlana mostu
autostradowego w
Genu...

Temat: DIAGNOSTYKA KARMY -- nieprawdopodobne sceny ze świata...

http://www.goldenline.pl/grupy/Uczelnie_studia_studenc...
Agnostycyzm (stgr. ἄγνωστος α- a-, bez + γνώσις gnōsis, wiedzy; od gnostycyzmu) – pogląd filozoficzny, według którego obecnie niemożliwe jest całkowite poznanie rzeczywistości. Czasami agnostycyzm oznacza tylko niemożliwość dowiedzenia się, czy Bóg lub bogowie istnieją, czy też nie. Jednym z pierwszych przejawów agnostycyzmu było „Wiem, że nic nie wiem” Sokratesa. Thomas Henry Huxley wprowadził termin agnostycyzm, wykluczając możliwość poznawczą człowieka na polu „istoty” rzeczy jak i „istoty” związków przyczynowo-skutkowych. Agnostycyzm przybiera różne formy i tak agnostyk może być ateistą, teistą albo żadnym z nich.
Ośrodki badawcze czasem zaliczają agnostyków do tej samej grupy co ateistów, co może być mylące.
Bertrand Russell w broszurze "Kto to jest agnostyk?" stwierdził, że chrześcijanie twierdzą, że wiemy, że Bóg jest, ateiści – że wiemy, że Boga nie ma, natomiast agnostycy przyjmują, że nie ma dostatecznych podstaw, aby potwierdzić istnienie Boga lub mu zaprzeczyć.
Za najprostszą – acz nie we wszystkich przypadkach trafną – różnicę w odróżnieniu agnostyka od ateisty można przyjąć stwierdzenie: Ateista nie wierzy i zaprzecza, agnostyk nie jest przekonany do istnienia Boga (lub bogów), ale też nie zaprzecza jego (ich) istnieniu.

Następna dyskusja:

DIAGNOSTYKA KARMY -- niepra...




Wyślij zaproszenie do