Rafał M. Specjalista ( obszar
eksploatacji )
wsparcie

Cieszy zwycięstwo na wyjeździe na trudnym terenie .
Bałem się tego meczu bo Miedziowi potrzebują punktów więc najlepszym rywalem na przełamanie byłby Kolejorz.
Udało się wygrać jak mówi mój teściu" Vujo jak dostanie piłkę to strzela z całej siły w trybuny " ale wczoraj mu naszła na platfusa i uderzył bramkę jak to się mówi "stadiony świata"
Nie strzela często ale jak będzie trafiał raz na 5 meczy nie będzie źle:]
Ogólnie Lech zdominował rywala w pierwszych 35 minutach szkoda że do 16 metra wszystko super wyglądało ale zabrakło zimnej krwi i wykończenia i postawienia kropki nad"i" tak aby dobuć rywala i przystąpić do II połowy na spokojnie do gry .
A tak Miedziowi zaczęli przejmować inicjatywę pod koniec I połowy i zwłaszcza w II jak się osłabiliśmy po czerwonej kartce dla Kebba Ceesay. Choć uważam że drugą żółta karta była z kapelusza , widać było na powtórkach tv że Kebba wpierw trafił w piłkę .
Wygraliśmy i utrzymaliśmy zwycięstwo co za tym idzie zdobycie 3 pkt bo zagraliśmy z jajami z charakterem .Reiss cwaniacko dał się faulować , sekundy uciekały i Buric pokazał klasę w bramce gdyby nie jego interwencje mogłyby być różnie .Oczywiście inni zawodnicy też walczyli jak Manu , Wołąkiewicz, Trałka , Muraś .W tym meczu co się rzuciło pod uwagę bardzo niewidoczny był Ślusarski.
Mamy 3 punkty i jesteśmy liderem.Za tydzień trzeba wygrać u siebie z Jagą ! A potem hit u siebie z Legią .Bilety się będą zapewne sprzedawać się jak świeże bułeczki .Choć nie są tanie ale to będzie święto piłkarskie w Grodzie Przemysława.Lech do Boju!!!

A teraz możemy śpiewać " Mamy Lidera Kolejorz mamy Lidera..."