a ja powiem, że to był dobrze rozegrany mecz Lecha

Linetty za Slusarza? Tez nie rozumiem? Bartek juz wszystkich przyzwyczail, ze musi swoje spaprac, zeby w 90 min. go olsnilo. Moze jego zabraklo w tych ostatnich wrzutkach?

eksploatacji )
wsparcie

Szkoda straconych punktów na własnym boisku.
Lech po zwycięstwie w pierwszym meczu znów przegrał frajersko mecz.
Początkowe minuty Lecha , brak koncentracji podpowiedzi i krycia i strzał Polonisty z dystansu i gol stracony .
A potem bicie głową mur .Polonia się zamknęła na własnej połowie , natomiast Lech strzelał tylko pytanie gdzie "strzały albo za słabe albo niecelne ".
Lech u siebie nie potrafi grać .Szkoda gdyż była szansa na Lidera.
Wiadomo to jest tylko piłka sport ale nie wypada się tak frajerzyć na własnym boisku i przegrywać ze słabiutką Polonią.Nie będe oceniał zawodników bo każdy wydział jak kto gra.
Ale ściągnięcie nawet nieskutecznego Ślusarza nie było dobrym ruchem Rumaka .
Może w ostatnich minutach ten jeden strzał okazałby się celny choć na ten 1 punkt.
Ktoś mi zadał pytanie po co Lechowi gra w europejskich pucharach ?
I ta właśnie osoba mi odpowiedziała że z taką grą nie ma co się wogóle pchać na salony europejskie bo tylko będzie WSTYD!
Nie wiem czy wstyd czy nie ale bądźmy realistami jak zdobędziemy miejsce premiowane grą w pucharach to i tak będzie duży Sukces dla Lecha.
Natomiast nie myślmy o Mistrzostwie gdyż Kolejorz jest drużyną nie równą , przeplata mecze zwycięskie z przegranymi. Klasowa drużyna jeśli marzy o zdobyciu Majstra takie zespoły z całym szacunkiem dla trenera Polonii poprostu wygrywa.
To na tyle oby kolejny ciężki mecz w Zabrzu nie okazał się znów przegrany .Bo każda nawet dobra passa na wyjazdach może się skończyć nawet dla Kolejorza który zdobywa dużo punktów i jest najlepszą drużyną wyjazdową...
Do boju Kolejorz!
A co będzie jak znów przegramy na własnym boisku za 2 tygodnie z ostatnim zespołem w Tabeli GKS Bełchatów ...i znów trener Rumak powie na konferencji prasowej że bramki były zaczarowane albo nie potrafimy grać na własnym boisku ...Rafał M. edytował(a) ten post dnia 02.03.13 o godzinie 11:33