Łukasz Wodniakowski

Łukasz Wodniakowski Architekt Business
Intelligence

Temat: analityk/programista SQL - Poznań

Towarzystwa Concordia Ubezpieczenia to konsekwentnie i dynamicznie rozwijające się firmy. Systematycznie rośnie liczba współpracujących z nami osób. Do pracy w poznańskiej centrali poszukujemy absolwenta lub studenta ostatnich lat studiów kierunków informatycznych.
do pracy w Biurze Informatyki w dziale hurtowni danych.
Stanowisko : analityk/programista SQL

Opis stanowiska:• opieka i utrzymanie istniejących procesów przetwarzania danych
• tworzenie dokumentacji technicznej
• tworzenie, wdrażanie i rozwój narządzi/procesów związanych z procesem ETL
• wspomaganie od strony technicznej procesu raportowania i analizy danych
• udział w projektach związanych z tworzeniem/rozwojem hurtowni danych oraz rozwiązań do wielowymiarowej analizy danych w środowisku MS SQL Server

Wymagania:
• podstawowa znajomość obsługi i projektowania relacyjnych baz danych (SQL Server, SQL, T/SQL)
• umiejętności programistyczne
• zdolności analityczne
• umiejętność pracy w zespole, dobra komunikatywność
• samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność i kreatywność
• bardzo dobra organizacja pracy
• nastawienie na własny rozwój podnoszenie kwalifikacji

Dodatkowym atutem będzie znajomość :
• znajomość pakietu SQL Server Integration Services
• znajomość Microsoft Visual Studio i języka programowania C#
• umiejętność optymalizacji zapytań
• znajomość zagadnień związanych z budową Hurtowni Danych, procesów ETL i OLAP
• znajomość innych technologii bazodanowych (Oracle PL/SQL, PostgreSQL)

Oferujemy:
• Pracę przy ciekawych i ambitnych projektach
• Miłą atmosferę w pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Zatrudnienie na umowę zlecenie ( w 2014 r możliwość zatrudnienia na umowę o pracę ).

Etapy rekrutacji:

- I weryfikacja wiedzy merytorycznej ,
- II rozmowa kwalifikacyjna

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja_IT@concordiaubezpieczenia.pl
do dnia 17.07.2013 r.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie w treści przesyłanych dokumentów klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 j. t. z późn. zm.)".Ten post został edytowany przez Autora dnia 28.06.13 o godzinie 14:36