konto usunięte

Temat: Monter wentylacji / Praca / Holandia, Niemcy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: MONTER WENTYLACJI

Miejsce wykonania pracy: Niemcy, Holandia

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż kanałów wentylacyjnych w oparciu o rysunek techniczny.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość rysunku technicznego.

- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- umiejętność samodzielnej pracy niewymagającej bezpośredniego nadzoru,

- rzetelność, odpowiedzialność i samodyscyplina.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt niemiecki,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- wynagrodzenie płatne co tydzień na rachunek bankowy,

- BEZPŁATNE zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach,

- organizacja codziennych dojazdów do pracy – bezpłatnie,

- ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma,

- pracę na projektach długofalowych,

- wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Ten post został edytowany przez Autora dnia 16.02.21 o godzinie 13:50