Rafał D.

Rafał D. zmieścić się w
kadrze

Temat: poszukujemy kadrowca-one wo/man army

Szukamy do naszego zgranego zespołu w Toruniu Kierownika Działu Kadr, Płac i Outsourcingu

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
- praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, pdof i ubezpieczeń społecznych
- min. 5-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu naliczania płac, sporządzania deklaracji rozliczeniowych ZUS, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz wykonywania innych czynności związanych z obsługą kadrową i płacową w dużej firmie
- b.dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów MS Office (Word,Excel) i Płatnik
- dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu, doświadczenie w outsourcingu kadrowo-płacowym
- znajomość programu TETA Personel będzie dodatkowym atutem
- zorientowanie na klienta

Opis stanowiska:
- nadzór nad całością procesów Dziale Kadr, Płac i Outsourcingu
- bieżąca obsługa zatrudnionych pracowników (stałych i tymczasowych)prowadzenie szkoleń dla pracowników, tworzenie systemów motywacyjnych, wartościowanie stanowisk
- wdrażanie usługi outsourcingu kadrowo-płacowego w innych przedsiębiorstwach

Zapewniamy:

- odpowiednie wynagrodzenie
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy
- możliwość awansu zawodowego
- możliwość pracy w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
Aplikacje proszę wysyłać na adres rd@gppeople.plRafał Dryla edytował(a) ten post dnia 12.05.08 o godzinie 22:40