Dominika C.

Dominika C. Talent Management •
Recruitment
Solutions • HR
Consulting

Temat: Mechanik Utrzymania Ruchu - Kołbaskowo, k. Szczecina

Dzień dobry,

Pracuję w firmie rekrutacyjnej Proactive Technical Recruitment i poszukuję osób na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu / Service Technician do nowopowstającego centrum logistycznego mojego klienta w Kołbaskowie k. Szczecina.

Tutaj szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

• Nadzór pracy maszyn przemysłowych w centrum logistycznym: montaż, konserwacja, serwis i naprawa usterek mechanicznych i elektrycznych (m.in. przenośników taśmowych, maszyn sortujących i pakujących, drukarek przemysłowych, owijarek) – trouble shooting i fault finding.
• Praca w międzynarodowym zespole w Dziale Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

• 2-3 lata odbytej praktyki bądź zdobytego doświadczenia na podobnym stanowisku.
• Doświadczenie w pracy z, np.: maszynami pakującymi i sortującymi, skanerami kodów kreskowych oraz przenośnikami taśmowymi, zgodnie z obowiązującymi normami.
• Umiejętność wykrywania usterek w układach elektrycznych / pneumatycznych oraz sterownikach / falownikach silników przemysłowych.
• Umiejętność pracy zespołowej oraz rozwiązywania problemów pod presją czasu.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
• Chęć rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.
• Mile widziany tytuł inżyniera na kierunku: Elektronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Mechatronika lub pokrewnym.

Oferujemy:

• Pełną wyzwań pracę z najnowszymi technologiami w grupie doświadczonych profesjonalistów i międzynarodowym środowisku.
• Możliwości realnego rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia oraz wdrażania własnych pomysłów w życie.
• Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

Pozdrawiam,
Dominika Ciarczyńska
Proactive Technical Recruitment