Mariusz K.

Mariusz K. Dyrektor Techniczny,
Zelmer

Temat: Inżynier Wsparcia Technicznego / Kupiec Techniczny

Opis stanowiska:
Inżynier Wsparcia technicznego / Kupiec Techniczny to osoba, która swoją wiedzą i "zmysłem" technicznym będzie wspierała inne działy w rozwoju Produktu i sprzedaży.

Kontakt z zespołami wewnątrz organizacji (kontakt też w języku angielskim)
Kontakt z dostawcami i kontrahentami (w tym dostawcy zagraniczni)
Prowadzenie i udział w projektach wdrożenia produktów
Zapewnienie źródeł dostępności surowców, komponentów, produktów i usług
Aktualizacja cen i cenników z kontrahentami według zapotrzebowania
Przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert dostawców na podstawie dostarczonej specyfikacji (proces zapytań ofertowych, wyceny)
Zapewnienie optymalnych ofert od dostawców
Zbieranie ofert oraz negocjacje zakupowe z dostawcami
Zapewnienie dostępności dokumentacji technicznej i specyfikacji od dostawców
Zarządzanie wskaźnikami do osiągania zakładanych celów
Prowadzenie rejestru dostawców krajowych i zagranicznych (Lista Zatwierdzonych Dostawców)
Przygotowywanie raportów i analiz na podstawie zgromadzonych danych
Analiza problemów technicznych

Wymagania:
Doświadczenie w pracy z projektami (planowanie, realizacja zadań, kontakt z członkami zespołu, zbieranie informacji, raportowanie, pilnowanie terminów)
Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
Znajomość pracy i dokumentacji magazynowej
Znajomość zagadnień związanych z zakupami produktów i usług
Znajomość zagadnień technicznych, elektronicznych i elektrycznych
Znajomość pakietu Office. (Excel, w tym tabele przestawne)
Znajomość angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie)
Skrupulatność, systematyczność, samodzielność, pomysłowość, efektywność, sprawna praca z zespołem, procesowe podejście i proaktywność.
Prezentacja danych
Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
Umowę o pracę
Niezbędne narzędzia (telefon, laptop)