Lidia W.

Lidia W. Starszy Specjalista
ds HR, Cellco
Communications Sp. z
o.o.

Temat: Inżynier Procesu - oferta pracy w Szczecinie

Poszukuję osoby chętnej do pracy na stanowisku Inżyniera Procesu
Firma nie wymaga doświadczenia – szuka osoby, która jest nastawiona na naukę, rozwój i awans

Zakres obowiązków:
• inicjowanie i prowadzenie działań zmierzających do doskonalenia produktywności czasu realizacji oraz jakości procesu produkcyjnego
• nadzorowanie prac podległego personelu
• dbanie o prawidłowość dokumentacji technicznej danego procesu
• aktualizacja layoutu produkcji
• współpraca z kierownictwem firmy w zakresie wdrażania nowych projektów
• analiza i interpretacja danych od Klienta

Wymagania:
• wykształcenie wyższe – techniczne
• dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca komunikację z partnerami zagranicznymi)
• wysoko rozwinięte zdolności analityczne, samodzielność, umiejętność zarządzania zespołem
• silna orientacja na uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności
• mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku

Firma oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (godziny do ustalenia 6-14 lub 8-16)
• szkolenie wprowadzające do pracy
• możliwość szybkiego awansu
• ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę – rozwijającą i dającą dużo satysfakcji
• przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: lidia.bochner@agencja-headhunters.eu