Mariusz K.

Mariusz K. Dyrektor Techniczny,
Zelmer

Temat: Inżynier laboratorium

Opis stanowiska:
Inżynier laboratorium (w specjalizacji elektrycznej, elektronicznej lub mechanicznej), odpowiedzialny za organizację, nadzór i realizację zadań związanych z procesami pomiarowymi i projektami badawczymi, w celu walidacji i analizy produktów oraz potwierdzenia zgodności z odpowiednimi normami i wymaganiami.

Zakres obowiązków:
Wykonywanie badań laboratoryjnych zgodnie z normami branży AGD, urządzeń elektrycznych,
Przygotowanie dokumentacji technicznej produktu,
Przegląd i weryfikacja dokumentacji technicznej oznakowania produktów znakiem CE,
Przeprowadzanie i przeglądanie wytycznych kontroli gotowego produktu,
Udział w rozwoju nowych produktów,
Udział w grupie ciągłego doskonalenia produktów,
Badanie patentów,
Gotowość do międzynarodowych podróży służbowych.
Wymagania:
Znajomość angielskiego (komunikacja w mowie i piśmie),
Proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
Aktywny kontakt z współpracownikami z innych działów.
Oferujemy:
Umowa o pracę,
Niezbędne narzędzia (telefon, laptop)