konto usunięte

Temat: Inżynier Jakości Dostawców/ Supplier Quality Engineer

Dla naszego klienta z siedzibą w Niepołomicach poszukujemy osób na stanowisko Inżynier Jakości Dostawców.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW/ SCOPE OF RESPONSIBILITIES:

-Zarządzanie reklamacjami do dostawców ( metodologia 8D ) / Management of the supplier claims (8D methodology ),
-Organizacja procesów sortowania wraz z tworzeniem instrukcji selekcji /Organization of the storting processes – including the selection instruction creation,
-Zarządzanie kodami AQP / Management of AQP codes,
-Raportowanie wskaźników dotyczących wyników jakościowych dostawców / Reporting of the suppliers’ performance KPI,
-Przeprowadzanie auditów procesu u dostawców / Conducting of the process audits at the suppliers,
-Inicjowanie działań poprawiających wyniki jakościowe dostawców /Initiation of the activities improving suppliers’ performance,
-Zarządzanie procesem kwalifikacji komponentów ( transfer produkcji, odnowa narzędzi, etc… ) / PQAR process management ( new projects, tool renewals, components transfers ),
-Inicjowanie procesów eskalacji /Apply escalation process ( Worst Supplier Reviev, CSL 1),
-Tworzenie i nadzór nad kartami kontrolnymi w obszarze kontroli dostaw / Creation and management of incoming instruction control cards.

WYMAGANIA/ REQUIREMENTS:

-Wykształcenie wyższe techniczne / technical education,
-Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej / min 2 years of experience on similar position in international manufacturing site,
-Umiejętność czytania rysunku technicznego/ ability to read technical drawings,
-Znajomość narzędzi jakościowych ( 8D, APQP, FMEA ) / quality tools knowledge ( 8D methodology, APQP, FMEA),
-Zdolności analityczne / analytical skills,
-Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem / fluent English, French knoledge will be an asset,
-Dobra organizacja pracy, dokładność/ well organized, accuracy at work.

OFERUJEMY/ WE OFFER:

-Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku/ challenging job in a fast growing international environment,
-Możliwości rozwoju zawodowego oraz szkoleń/ great opportunity to progress within organization
-Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełny etat) / full time employment
-Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny (opieka medyczna, Multisport, kursy językowe) / competitive compensation that matches experience and qualifications.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Katarzyna Szczeblowska
ALMA Engineering S.A.
k.szczeblowska@alma.biz.pl
795534731