konto usunięte

Temat: Przedstawiciel handlowy/Kierownik Oddziału - wyposażanie...

Poszukujemy osoby ambitnej – gotowej skorzystać z dużej szansy na rozwój zawodowy w stabilnej firmie ceniącej jakość, najnowsze technologie, rzetelność w kontakcie ze swoimi klientami.
Lokalizacja: woj. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie

Zadania na stanowisku:
Współpraca z rolnikami w zakresie nowoczesnej hodowli drobiu i trzody chlewnej
Zorganizowanie oddziału firmy na przyszłym terenie działania
Podtrzymywanie oraz budowa nowych kontraktów z rolnikami
Współpraca na podległym terenie, wyjazdy służbowe
Dyspozycyjność w razie awaryjnych sytuacji

Od Kandydata oczekujemy:
Wykształcenie wyższe zootechniczne lub doświadczenia związanego z rolnictwem
Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office – w szczególności Excel, poczta elektroniczna)
Doświadczenia w pracy z kontrahentami
Sumienności, uczciwości, dokładności
Wysokie umiejętności komunikacyjne
Samodzielność, konsekwencja w działaniu, realizacja założonych celów
Dobrej organizacji pracy
Prawo jazdy kat. B
Mile widziana znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:
Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wyposażeniowym
Ciekawą pracę zapewniającą kontakt z klientem
Kompleksowy pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
Samochód służbowy
Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres cv@personicon.pl