konto usunięte

Temat: współpraca

Witam

Chętnie podejmę współprace z osobami pracującymi/chcącymi pracować jako przedstawiciel handlowy.

Dla naszej firmy euco.pl
Poszukujemy:

Agentów na terenie całego kraju
Zadania:

Agent dociera do poszkodowanych w wypadkach,
podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz
kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej

Wymagania:

* Niekaralność i dobra opinia w środowisku
* Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
* Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
* Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
* Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży

Oferujemy:

* Profesjonalny system szkoleń
* Wysokie prowizje dla menadżerów i agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
* Finansowanie biur dla menadżerów
* Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów (VW Polo, VW Passat, Mercedes klasa E)
* Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy

Aplikacje ze zdjęciem kierować do:
Kontakt:
Manager Grupy,
Europejskie Centrum Odszkodowań
Email: jacekalichniewicz@wp.pl
Tel: +48 500-147-530