Temat: Zmiany w prawie transportowym, oraz rozliczaniu czasu...

Zapraszamy do udziału w szkoleniach, które podsumowują zmiany w prawie transportowym, oraz rozliczaniu czasu pracy kierowców obowiązujące od marca 2016, m.in.: istotne informacje i praktyczne wskazówki do rozliczania czasu pracy kierowców oraz praktyki stosowane przez Inspekcję Transportu Drogowego.

1. ROZLICZANIE CZASU PRACY KIEROWCÓW W 2016r.
- Podstawowe zasady użytkowania urządzeń rejestrujących w aspekcie przepisów rozp. 165/2014 wprowadzonych w 2016r.
- Czas jazdy, przerwy i odpoczynki kierowcy w aspekcie najnowszych wytycznych Europejskich
- Rozlicznie czasu pracy kierowców
- Uprawnienia służb kontrolnych oraz odpowiedzialność za naruszenia norm czasu
pracy kierowców

Miejsce szkolenia: Lublin 28.04.2016, Warszawa 05.05.2016, Katowice 16.05.2016r.

2. TRANSPORT DROGOWY W 2016r – ZMIANY W PRAWIE TRANSPORTOWYM I W CZASIE PRACY KIEROWCÓW.
- Zmiany uprawnień do wykonywania transportu drogowego
- Obowiązki osób nadzorujących pracę kierowców
- Odpowiedzialność firmy transportowej w świetle najnowszych przepisów i bieżącego orzecznictwa
- Podsumowanie szkolenia, omówienie zagadnień związanych z kontrolami polskich i zagranicznych służb kontrolnych.

Miejsce szkolenia: Lublin 25.04.2016, Warszawa 26.04.2016, Katowice 29.04.2016r.

ZAJĘCIA PROWADZI EKSPERT TRANSPORTU DROGOWEGO
Inspektor ITD na stanowisku kierowniczym z wieloletnim doświadczeniem w kontrolach, specjalista kontroli w przedsiębiorstwach transportowych, ekspert z problematyki czasu pracy kierowców. Doświadczony szkoleniowiec kierowców, kadry zarządzającej firm oraz pracowników służb kontrolnych. Autor licznych publikacji dotyczącej tematyki transportowej w szczególności obejmującej analizę i rozliczanie czasu pracy kierowców, zakresu kontroli firm transportowych w aspekcie obowiązujących przepisów.

METODYKA SZKOLEŃ
- wykład z prezentacją multimedialną,
- analiza przypadków,
- ćwiczenia praktyczne,
- dyskusja moderowana,
- konsultacje indywidualne w trakcie szkolenia.

Szkolenie poparte jest praktycznymi przykładami z bogatego doświadczenia prowadzącego.

Zgłoszenie udziału, szczegółowy program szkolenia oraz dodatkowe informacje:

Maciej Sitnik
81 533 31 39
536 933 222
maciej.sitnik@szkoleniamasters.pl