Oksana Boichenko

Oksana Boichenko lakiernik
samochodowy, avto

Temat: Szukam pracy w Polsce lakiernik samochodowy

Pracuję lakiernikiem samochodu więcęj niż 10 lat.
Czynię: przygotowanie, farbowanie, polerowanie, drobnę pracę, rozbieram i zbieram auto.
Pracowałem na serwisach w Kijowie i przedmieście. Umiem pracować z systemami: AkzoNobel, STANDOX, Glasurit, NOVOL ta inne.
Potrafię robić farbiarskie prace różnej trudności. Miałem doczynienia z samochodami VIP-class i ECONOM-class. Odbyłem kursy dla podwyższenie kwalifikacji w Polsce na firmie AkzoNobel, posiadam сertyfikat.
Mam prawo jazdy kategorii B.
Proszę pisać na e-maila: oxboy@i.ua

konto usunięte

Moja oferta jest aktualna.
Wioleta Rajca

Wioleta Rajca wlasna dzialalnosc
gospodarcza

Jestem zainteresowana ofertą. Przyjmę do pracy doświadczonego i wykwalifikowanego lakiernika samochodowego. Ten post został edytowany przez Autora dnia 16.12.15 o godzinie 15:25
Przemysław Czyszczoń

Przemysław Czyszczoń Właściciel firmy,
AUTO DENT LACK
Blacharstwo
Lakiernictwo

Witam Jeśli jest Pan badal zainteresowany pracą to proszę o kontakt lel 509404861 lum mail autodentlack@vp.pl
Marek Grabczyński

Marek Grabczyński Blacharz Lakiernik
Samochodowy,
właściciel

Zatrudnię blacharz i lakiernika samochodowego, zakwaterowanie bepłatne płaca 12-18 zł/godz.

właściciel

Zatrudnię jednego blacharza i jednego lakiernika samochodowego, zakwaterowanie bezpłatne płaca 12-18 zł/godz.
tel ,697 580 456

Zatrudnię blacharza i lakiernika z doświadczeniem.Wynagrodzenie 2000-4000.
Praca w Gdyni.Oferty proszę kierować na adres grzybowskimotoserwis@wp.pl
Agnieszka Izdebska

Agnieszka Izdebska Kierownik Rekrutacji

Aktualnie poszukuję osoby na stanowisko Specjalista techniczny ds. lakiernictwa dla jednego z naszych kluczowych klientów- lidera w dystrybucji artykułów blacharsko-lakierniczych.

Miejsce pracy: Warszawa/ Łódź

Zadania:
• Doradztwo techniczne w zakresie produktów lakierniczych,
• Opieka techniczna nad klientami - autoryzowane serwisy lakiernicze, prywatne lakiernie, zakłady przemysłowe,
• Udział przy wdrażaniu nowych produktów do oferty,
• Prowadzenie prezentacji i pokazów u klientów,
• Prowadzenie szkoleń dla klientów,

Wymagania:
• Mile widzialne wykształcenie średnie techniczne lub szkoła samochodowa (lakiernictwo),
• Znajomość branży lakiernictwa samochodowego,
• Bardzo dobra znajomość systemów kolorystycznych,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego,
• Bogata wiedza teoretyczna i praktyczna na temat lakierów z branży motoryzacyjnej,
• Umiejętność organizowania i wykonywania prezentacji technicznych,
• Otwartość i zaangażowanie przy rozwoju oferty produktowej,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Prawo jazdy kat. B,
• Gotowość do wyjazdów służbowych - Mazowieckie i Łódzkie,

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o własna działalność gospodarcza,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, samochód służbowy, laptop),
• Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie)
• Możliwość rozwoju w formie będącej liderem na rynku,
• Praca w trybie home office,
• Opieka nad klientami z terenu woj. Mazowieckie i Łódzkie,

Gdyby byli Panowie zainteresowani rozmową na temat tego stanowiska, proszę o wysłanie swojego aktualnego CV w prywatnej wiadomości lub na adres mailowy: agnieszka.izdebska@adecco,com.
Jeśli oferta nie zainteresuje Państwa bezpośrednio, być może wśród Państwa znajomych znajdzie się osoba zainteresowana, wówczas będę wdzięczna za przekazanie mojego kontaktu.
Agnieszka Lapowicz

Agnieszka Lapowicz Przedstawiciel
handlowy, C2C Sp. z
o.o.

Lepiej się opłaca wyjchać do Niemiec i tam mieć taką samą pracę za 3 razy tyle. To jejest spoko, agencja gdzie możesz zapytać o pracę, może akurat kogoś szukają: http://www.poloniusz.pl/partnerzy/Humanus_Personalserv...

Zatrudnię lakiernika samochodowego oraz blacharza samochodowego

Praca w Leszno województwo wielkopolskie

Wynagrodzenie 3000-5000zl

Tel 5.7.4.8.1.1.7.3.5

Następna dyskusja:

szukam pracy w polsce mecha...

Wyślij zaproszenie do