Jan Willem V.

Jan Willem V. International Sales
Manager, Vendere
Polska Sp. z o.o

Temat: Wir suchen Spitzenverkaufer - DU? - we are searching the...

Firma Vendere (z łac. sprzedawać) utworzona w 2002 roku w Holandii jest ekspertem w dziedzinie marketingu wyspecjalizowanego w komunikacji telefonicznej: Vendere to telemarketing jakościowy i sprzedaż telefoniczna.
Z uwagi na unikalną strategię działań, Vendere nie można porównać do przeciętnego Callcenter. Olbrzymi sukces oparty na sprawdzonej koncepcji i wzrost aktywności sprawiły, że w 2007 roku firma Vendere weszła na międzynarodowy rynek, otwierając przedstawicielstwo niemieckie.
Obecnie pilnie poszukujemy pracowników do polskiego przedstawicielstwa firmy Vendere oraz tworzonego w Warszawie Callcenter.

Pracownik w dziale telemarketingu k/m

Opis stanowiska:
Do naszych ciekawych i różnorodnych projektów realizowanych w Polsce i zagranicą szukamy zmotywowanych Business Marketerów. Głównym zadaniem nowego pracownika będzie telefoniczne nawiązywanie kontaktów i aktywne zdobywanie nowych klientów w środowisku Business to Business. Pracownik będzie odpowiedzialny za własne projekty, umożliwiające kontakty biznesowe na różnych szczeblach kierownictwa.
Zakres zadań:
• Zdobywanie nowych klientów, pielęgnowanie kontaktów biznesowych, customer relation management z klientami stałymi
• Umawianie terminów spotkań pracowników naszych klientów
• Kontynuacja działań marketingowych (akcje mailingowe, targi, oferty)

Wymagania:
• Umiejętność skutecznej sprzedaży
• Zdolność poprawnej i swobodnej wypowiedzi w języku polskim
• Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
• Znajomość obsługi komputera
• Doświadczenie w sprzedaży wewnętrznej i/lub przez telefon mile widziane
• Doświadczeniem w branży IT będzie dodatkowym atutem
• Elokwencja, komunikatywność, zdolności negocjacyjne, szerokie zainteresowania, duże zaangażowanie i pasja w działaniu
• Dyspozycyjność (20 - 40 godz. tygodniowo)
• Rozwój pracownika wraz z odnoszącą sukcesy firmą

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe (współmierne do wyników pracy)
• Praca w wysoce wyspecjalizowanym, doświadczonym i profesjonalnym zespole
• Osobisty coaching i praktyczne szkolenia umożliwiające zawodowy i osobisty rozwój
• Udział w interesujących projektach dotyczących czołowych przedsiębiorstw
• Możliwość rozwoju i awansu
• Pracę długofalową

Kontakt:
Dodatkowe informacje o ofercie pracy znajdziecie Państwo pod numerem 022-812 17 76 lub +31 6 46324706. Aplikację proszę wysyłać pod adres jvandam@vendere.pl.
Webseite: http://vendere.nl/pl