konto usunięte

Temat: Praca Doradca Techniczno-Handlowy Wólka Mrokowska k/Warszawy

Manpower

Nasz Klient z branży instalacyjno - ogrodniczej poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy. Poniżej przedstawiam opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów na podległym terenie
• sporządzanie ofert, negocjowanie umów oraz warunków sprzedaży
• przygotowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby klientów
• konsultacje i fachowe doradztwo techniczne
• realizacja planów sprzedaży

Oczekiwania:
• doświadczenie w branży ogrodniczej lub instalacyjnej
• wykształcenie wyższe(lub w trakcie nauki) rolnicze lub ogrodnicze
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• umiejętność analizy i strategicznego planowania działań
• umiejętność pracy pod presja czasu
• biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office
• prawo jazdy kat. B
Mile widziane
• znajomość zasad projektowania ogrodów lub systemów nawadniających
• znajomość programów do projektowania instalacji
• znajomość systemu CDN XL

Oferujemy:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie w systemie dwuskładnikowym (podstawa plus prowizja od Klienta
• możliwość rozwoju zawodowego
• narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon komórkowy, itp.)

Miejsce pracy: Wola Mrokowska koło Warszawy

kontakt elwira.dymekasc@manpower.pl