Katarzyna Janocha

Katarzyna Janocha Marketing &
Communication
Specialist, CRM SA

Temat: Praktyki w redakcji serwisu www - Kariera

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
Współpraca z redakcją serwisu w ramach prac redakcyjnych (newsy i artykuły w serwisie http://kariera.com.pl i http://employerbrandingtoday.com), planowanie harmonogramu wyjazdów, udział w targach pracy i konferencjach, aktualizacja bazy eventów w serwisie i kalendarium, analiza informacji marketingowych.
Wymagania:
• Student/ka z doświadczeniem w pracy biurowej i redakcyjnej
• Bardzo dobra znajomość Internetu i pakietu Microsoft Office
• Umiejętność redagowania tekstów
• Komunikatywny j. angielski

• Dynamizm, samodzielność i kreatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Doskonałe zdolności komunikacyjne
• Sumienność

Oferujemy:
Kandydatom proponujemy interesujące praktyki w krakowskiej siedzibie, będące okazją do zdobycia ciekawego doświadczenia redakcyjnego i marketingowego.
Praktyki są bezpłatne. Minimalny wymiar praktyk – 20 godzin tygodniowo (elastycznie ustalane godziny pracy).
Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@universum.se

Proszę wpisać “Praktykant w redakcji serwisu WWW” w tytule wiadomości i załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.