Aleksandra Kubala

Aleksandra Kubala praktyki: szkoła,
biuro podróży

Temat: szukam pracy woj. śląskie, język rosyjski

Witam.
Poszukuję pracy związanej z językiem rosyjskim - tłumaczenia, szkoły językowe, szkoły państwowe (posiadam wykształcenie filologiczne i pedagogiczne)
Oprócz tego interesują mnie oferty od firm handlujących ze wschodem i poszukujących pracowników, ponieważ rozpoczynam studia podyplomowe na kierunku handel zagraniczny.
Marta Bogatko

Marta Bogatko spec ds. kadr

Witam Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalista ds. Eksportu z biegłą znajomością języka rosyjskiego i angielskiego

Opis stanowiska

Rozwój handlu zagranicznego firmy (poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, współpracę i kontynuowanie trwałych relacji z międzynarodowymi sieciami handlowymi oraz koronnymi klientami)
Wykonanie założonych celów sprzedażowych
Wykonywanie analiz i raportów
Nadzór i obserwacja rynku oraz aktywności konkurencji
Przygotowywanie dokumentów eksportowych, nadzór nad zgodnością otrzymywanej oraz wystawianej dokumentacji z polskimi przepisami prawnymi i umowami międzynarodowymi
Udział w targach branżowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Biegłej znajomości języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i piśmie popartej doświadczeniem
Wiedzy na temat specyfiki handlu zagranicznego,
Umiejętności stosowania metod zapewnienia odpowiedniego poziom sprzedaży na rynkach zagranicznych
Praktyki w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG i wiedzy o rynku FMCG i sieciach sprzedaży FMCG
Wprawy w nawiązywaniu kontaktów handlowych oraz budowaniu trwałych relacji ze stałymi klientami
Umiejętności analizowania i szybkiego podejmowania decyzji
Kreatywności i rzetelności w działaniu,
Posiadania prawa jazdy kat. B
Gotowość do wyjazdów służbowych
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz pracy z klientami
Dobra znajomość pakietu MS Office
Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

Ciekawą pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy
Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy/ Siedziba firmy: Firma Jamar Albertów 69, 42-165 Lipie

tel 34 310 47 35

Jeśli jest Pani zainteresowana proszę o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@jamar.pl

Dla poszukujących pracy w Żorach, a także pobliskich miastach i miejscowościach powstał portal "Praca Żory", czyli profesjonalna strona z ogłoszeniami pracodawców. Znajdziecie tam liczne oferty pracy - aktualne i umożliwiające aplikację na rozmaite stanowiska. Podaję odnośnik do strony: http://www.praca-zory.pl/

Następna dyskusja:

Szukam pracy biurowej - woj...

Wyślij zaproszenie do