Rafał Bierut

Rafał Bierut Właściciel, Własna
działaność

Temat: Rekrutacja: Specjalista ds. sprzedaży – rynek walutowy

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy.

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
- realizacja planów sprzedażowych
- badanie oraz analiza rynku pod kątem nowych Klientów
- wspólne tworzenie dodatkowej gamy produktowej

Oczekiwania:
- minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
- mile widziane doświadczenie w branży finansowej (rynek forex, produkty walutowe)
- umiejętność nawiązywania i budowania relacji z Klientem
- dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość wyboru współpracy (Umowa o pracę, zlecenie, działalność gospodarcza)
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe + system prowizyjny
- cykliczny system bonusowy
- szkolenia produktowe wraz ze ścieżką rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu oraz listu motywacyjnego na adres biuro@marketinvest.pl , w temacie wpisując: Specjalista ds. sprzedaży

Zastrzegamy prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883, ze zmianami)".