Sebastian K.

Sebastian K. Profesjonalista w
obszarze windykacji
i zarządzania
proce...

Temat: Windykacja terenowa - praca w banku

Poszukuje osób z Regionu Śląskiego do bezpośredniej windykacji wierzytelności banku.
Praca w Departamencie Kredytów Trudnych Eurobank S.A.

Wymagania:
- Doświadczenie w windykacji bezpośredniej (niekoniecznie)
- Gotowość do pracy w nienormowanym czasie
- Mile widziane doświadczenie w zakresie wspomagania czynności komornika
- Wysokie zaangażowanie i zorientowanie na efekt wykonywanej pracy oraz umiejętności organizacji czasu pracy
- Niekaralność
- Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
Terenowa windykacja klientów banku :
-bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z klientami banku,
-wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,
-motywowanie klientów do zapłaty,
-terminowe realizowanie planów kontaktów z klientami,
-realizowanie norm w zakresie wartości kwot odzyskanych,
-współpraca z negocjatorami telefonicznymi.

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Pełne wyposażenie w niezbędne narzędzia (m.in. samochód służbowy)
- Specjalistyczne szkolenia
- Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjną premią od wyników
- Jasno wytyczona ścieżka kariery zawodowej

Ofert CV proszę przesyłać na mój adres mailowy:

sebastian.kaiser@eurobank.pl

konto usunięte

WITAM
jeżeli Twoja propozycja jest nadal aktualna - przesyłam CV
Mariusz S.

Mariusz S. Prywatny Detektyw

Temat dalej aktualny ?

Następna dyskusja:

Praca!!

Wyślij zaproszenie do