Anastazja Teodorczyk

Anastazja Teodorczyk Manager, tłumacz
przysięgły j.
rosyjskiego

Temat: Dolnośląskie - kilka stanowisk pracy

Centrum Regeneracji Organizmu przy Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej w Świebodzicach (60 km od Wrocławia) szuka pracowników na następujące stanowiska:

- pokojówka (2 400 zł brutto)
- osoba sprzątająca / sprzątaczka / pracownik gospodarczy (2 400 zł brutto)
- recepcjonista / -stka (2 600 zł brutto)
Obowiązki:
wykonywanie obowiązków związanych z pracą na recepcji
organizacja pracy salonu SPA
Wymagania:
wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
punktualność
pracowitość i sumienność w wykonywaniu obowiązków
- fizjoterapeuta / -tka (2 850 zł brutto)
Wymagania:
wykształcenie kierunkowe
mile widziany staż pracy
mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- masażysta / -tka (2 850 zł brutto)
Wymagania:
wykształcenie średnie lub zawodowe
staż pracy nie jest konieczny
- pracownik działu marketingu (3 000 zł brutto)
Obowiązki: marketing internetowy (w tym w mediach społecznościowych), PR (kontakt z mediami)
Wymagania:
wykształcenie średnie lub wyższe
znajomość jednego z następujących języków w stopniu dobrym: język niemiecki, hiszpański, portugalski, arabski, włoski, francuski, turecki, hebrajski, chiński – warunek konieczny
pracowitość i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Miejsce pracy: Plac Dworcowy 2C, 58-160 Świebodzice, woj. Dolnośląskie (60 km od Wrocławia)
Praca od zaraz!
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia + ZUS
Dodatkowe informacje:
- w miarę możliwości zapewnienie pokoju na wynajem na okres pracy, znajdujący się 100 metrów od miejsca pracy. Opłata za wynajem: 100 zł + rachunki.
- zapewnienie bezpłatnych obiadów
- bezpłatne korzystanie z siłowni i basenu.

Kandydatów koniecznie prosimy o wysyłanie swojego CV ze zdjęciem na e-mail: info@folkmedicine.eu
Dane kontaktowe: +48 66 11 22 876, Skype: walesta2001